Nurtujące Was pytania:

 

“Nie mam partnera. Czy jest sens, abym jechał na wyjazd?”

Zdecydowanie tak! Przed każdym turniejem jest kilka osób, które szukają partnera – na pewno znajdziemy kogoś na Twoim poziomie. Pochwalimy się także, że dzięki nam powstało w ten sposób wiele brydżowych par, a także długotrwałych przyjaźni.

“Nie mam współlokatora, a nie chcę brać pokoju jednoosobowego. Co robić?”

Zaznacz opcję w formularzu: “Szukam współlokatora” – my znajdziemy kogoś tej samej płci i w podobnym wieku do pokoju!

“Chciałbym zabrać na wyjazd bliską mi osobę, ale ona nie umie grać w brydża. Pomóżcie!”

Wierzcie nam lub nie, ale nawet my znamy osoby, które nie potrafią grać w brydża! Pomóżmy im! Zabierz znajomych na wyjazd, a my nauczymy go grać, a dzięki atrakcjom poza brydżowym żadne z Was nie będzie się nudzić. Jeżeli jednak Twój znajomy nie chce korzystać z atrakcji brydżowych – dajcie nam proszę znać – zaproponujemy niższą cenę. 

“Ta Łeba tak daleko, a ja nie chcę jechać sam.”

Większość z nas jedzie z Poznania lub z Warszawy. My mamy tą przewagę, że wiemy kto, kiedy jedzie i czy chętnie kogoś zabierze.
Nie jesteśmy blablacarem, ale damy sobie radę, by Wam pomóc! 

“Nie chcę zmarnować całego tygodnia na siedzenie przy stole!”

Specjalnie tak skonstruowaliśmy harmonogram, żeby połączyć aktywności sportowe, towarzyskie oraz brydżowe. Co więcej, Łeba we wrześniu tętni życiem, więc jeżeli będziesz chciał odpocząć od brydża – na pewno nie będziesz się nudzić!

“Smacznie sobie zjem?”

Obiadokolacje są tematyczne i przygotowane przez Szefa Kuchni Restauracji Kapitańskiej w
formie bufetu szwedzkiego. Codziennie zjemy jedzonko z różnych stron świata. Co więcej w cenę każdego śniadania i obiadokolacji zostały wliczone napoje gorące (herbata i kawa) oraz woda i soki.