Wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne

Dlaczego jechać na wyjazd integracyjny

Bo to doskonała zabawa, w doborowym towarzystwie, w komfortowym hotelu. Podniesiesz swoje brydżowe umiejętności poznasz nowych, wspaniałych ludzi i zdobędziesz swoje często pierwsze brydżowe trofea. 

Zabawa
Towarzystwo
Rywalizacja
Nasza Gwiazda

Krzysztof Jassem zaprasza

Jeden z najlepszych polskich graczy, dwukrotny Mistrz Świata, wielokrotny reprezentant Polski, profesor Uniwersytetu Adama Mickiewicza jest naszym stałym gościem. 

Tylko u nas masz szanse zagrać z Kubą Błaszczykowskim polskiego brydża.

Kiedy następny wyjazd

Najnowsze wiadomości o wyjazdach

puchary za mikorzyn

Relacja z wyjazdu integracyjnego do Mikorzyna

Na początku grudnia wróciliśmy po dwóch latach do hotelu Wityng znajdującym się w Mikorzynie. Ponownie spotkaliśmy się, by grać w brydża w doborowym towarzystwie uczestników zajęć Nauki Brydża.
1222_dji_0493

Mikorzyn 03-05.12.2021

Emocje po wyjeździe brydżowym w Czarnym Stawie jeszcze nie ostygły, a my organizujemy kolejny wyjazd – tymczasem do Mikorzyna! Weterani znają to miejsce bardzo dobrze i nic dziwnego, że znów…
unnamed (1)

Wyjazd Integracyjny Mikorzyn 2021

Emocje brydżowej rywalizacji po ostatnim wyjeździe jeszcze nie zdążyły opaść, a my już zapraszamy Cię na kolejny! Szykujcie wolną półkę na puchary, szlifujcie swoje popisowe zagrania i wzmacniajcie system licytacyjny.…

Film z wyjazdu integracyjnego

Zobacz jak wyglądaja nasze wyjazdy

Odtwórz wideo
Pytania i odpowiedzi

F A Q

Zdacydowanie tak! Na miejscu przed każdym turniejem działa „komitet parujący”, który znajdzie dla Ciebie partnera na podobnym do Twojego poziomie. Może wspólna gra tak Wam się spoba, że już nie będziecie chcieli grać z kimkolwiek innym.?

Wypełnij formularz, podając pokój, który Cię interesuje – postaramy się znaleźć dla Ciebie współlokatorów!

Oczywiście! Napisz do nas maila, wyliczymy dla Ciebie cenę za skrócony wyjazd. 

Nie! Na wyjeździe grają z nami osoby, które na samym wyjeździe także uczą się zasad. Oprócz tego dzielimy turnieje i wykłady na poziomy zaawansowania. Dzięki temu starzy wyjadacze grają przeciwko starym wyjadaczom, a początkujący przeciwko początkującym.

Chcemy poznać nowe osoby! Jeżeli znajomy chciałby się nauczyć grać w brydża – to super, nauczymy! Jeśli nie, zaproponujemy niższą cenę za same wakacje nad jeziorem.