Dołącz do nas

Spotkajmy się

Zapisz się na nasze zajęcia

Chcesz dołączyć do naszych zajęć? 
Wypełnij formularz po prawej, a my dopasujemy Cię do odpowiedniej grupy.

Pole opcjonalne
Wybierz miasto zajęć
Kursy od dwójki do Asa

Informacje o kursach dla początkujących

Przechwytywanie

ProAM

Wyjazd brydżowy PROAM 2022w Puszczykowie Zapraszamy na nasz wyjazd brydżowy, którego główną atrakcją jest sobotni turniej Pro – Am (więcej poniżej). Zarezerwuj swój czas w dniach 3 – 5 czerwca…
W-wa wydarzenie kurs od podstaw luty (1)

Warszawa | Kurs brydża od podstaw

Zastanawiasz się nad idealnym prezentam dla bliskiej Ci osoby? A może szukasz nowej pasji dla siebie. Zapraszamy na kurs nauki brydża od podstaw. Przyjdź odkryj w sobie duszę prawdziwego karciarza.…
OD DWÓJKI DO ASA Poznań 2.0

Poznań | Kurs brydża od podstaw

Kurs „Od dwójki do Asa” to cykl 5 zajęć, podczas których uczestnicy poznają zasady brydża i strategię gry. To pierwszy krok do brydżowego stołu i szansa na nowe hobby!
FAQ

Często zadawane pytania

Nasze zajęcia zajęcia składają się z dwóch części: najpierw ok. 30 minut teorii, a następnie do końca zajęć praktyka pod okiem naszego instruktora.

Nie. Wszystko co potrzebujesz do gry w brydża czeka na Ciebie na sali.

Na każdych zajęciach w ramach części praktycznej rozgrywamy turniej lub mecz brydżowy. Za każde miejsce otrzymujesz punkty, które na koniec sumujemy i w ten sposób wyłaniamy najlepszych graczy w grupie. 

Po każdych zajęciach nasz prowadzący wysyła na Twój adres mailowy prezentację z zajęć. W związku z tym nie ma potrzeby robić notatki w trakcie zajęć. Jeśli chcesz, to oczywiście nie ma problemu.

Oczywiście, że nie. Na nasze zajęcia zapraszamy również bez partnera. Znajdziemy go dla Ciebie z innych uczestników!