Przejdź do treści

OD DWÓJKI DO ASA

Kurs od podstaw:

Cykl 5 zajęć, podczas których uczestnicy poznają brydża sportowego i strategię gry. To pierwszy krok do brydżowego stołu i szansa na nowe hobby. Jeśli spodoba Ci się brydż, to zapraszamy Cię do kontynuacji zajęć w naszej szkole. 

Kurs ”od dwójki do Asa” przeznaczony jest dla osób nie grających nigdy lub w nieznacznym zakresie czasowym w brydża towarzyskiego. Osoby z brydżowym doświadczeniem zapraszamy do dołączenia do istniejących już grup.

5 zajęć:

  • poznasz zasady gry w brydża
  • dowiesz się co to licytacja i rozgrywka
  • zagrasz pierwszy turniej brydża sportowego

2h 30min

  • 30 min teorii
  • 2 godziny praktyki

dla osób nie grających wcześniej

  • poznasz ciekawych ludzi
  • wiek nie ma żadnego znaczenia

Kto gra w brydża?

Brydż podobnie jak tysiąc, kanasta czy kierki to niesamowicie emocjonująca gra towarzyska, która łączy wyjątkowe osoby o różnych zainteresowaniach. Podczas cotygodniowych zajęć można spotkać ludzi wielu pasji, z którymi znajdziesz wspólne zainteresowania także poza brydżowym stolikiem. Nasi kursanci zostają partnerami, nie tylko przy brydżu, ale przede wszystkim przyjaciółmi w życiu.

Brydż to także połączenie zdolności analitycznych z wykorzystaniem statystyki oraz psychologii. Gra w brydża to znakomity sposób na spędzanie wolnego czasu, gdyż łączymy przyjemne z pożytecznym, ponieważ:

Zapisz się na kurs brydża
od podstaw:

Nasze zajęcia

Jeśli znasz już brydża, napisz do nas, a my znajdziemy grupę dostosowaną do Twoich umiejętności.

FAQ

Często zadawane pytania

Cykl szkoleniowy „Od dwójki do Asa” przeznaczony jest dla osób nigdy nie grających lub w nieznacznym zakresie czasowym w brydża.

Podczas spotkania będziesz brał udział w części teoretycznej ok. 30 min podczas której nasz wykładowca wprowadzi Cię w tajniki brydża, a następnie dostaniesz karty do ręki i sam będziesz mieć okazję spróbować w części praktycznej. 

Oczywiście, że nie. Na nasze zajęcia zapraszamy również bez partnera. Znajdziemy go dla Ciebie z innych uczestników! 

Po każdych zajęciach nasz prowadzący wysyła na Twój adres mailowy prezentację z zajęć. W związku z tym nie ma potrzeby robić notatki w trakcie zajęć. Jeśli chcesz, to oczywiście nie ma problemu.

Gramy za pośrednictwem aplikacji Real Bridge. Do jej uruchomienia wystarczy przeglądarka internetowa. Platforma umożliwia kontakt pomiędzy graczami za pośrednictwem kamerki, mikrofonu oraz głośników. Dlatego warto się w nie zaopatrzeć przed zajęciami. 

Wymagana jest połączenie z internetem, zainstalowana popularna przeglądarka internetowa oraz głośniki. Nie jest wymagany głośnik, pytania możesz zadawać za pomocą klawiatury. 

napisz:

Masz do nas pytanie?

Pole opcjonalne